Zaawansowane rozwiązania dla bezpieczeństwa i obronności

Innowacyjne technologie w medycynie

Nowoczesne metody wspomagania treningu sportowego

Teoria, praktyka, wdrożenie

Czym zajmuje się TITDZ?

Promujemy innowacyjne technologie dla zdrowia

W ramach naszych działań organizujemy konferencje, warsztaty i inne wydarzenia, które pozwalają nam na wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu innowacyjnych technologii dla zdrowia.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z naukowcami, jak i przedstawicielami sektora medycznego oraz biznesu. Razem możemy przyczynić się do rozwoju nowoczesnych rozwiązań, które pomogą poprawić jakość życia ludzi na całym świecie.

Nasze działania obejmują również wspieranie badań naukowych i edukację na temat nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie zdrowia oraz upowszechnianie wiedzy na ten temat wśród szerokiej publiczności. Dzięki naszej działalności, ponad 50 placówek badawczych ma możliwość prowadzenia innowacyjnych projektów i przyczyniania się do rozwoju nauki w służbie człowiekowi.

0
ośrodków naukowo-badawczych

Współpracujemy z ponad 50 ośrodkami badawczymi w całym kraju. Zajmują się one prowadzeniem badań naukowych z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem, bezpieczeństwem, czy też opracowywaniem treningu sportowego.

0
lat tradycji, nowe możliwości

Minęło już 20 lat od naszej pierwszej konferencji Majówki Młodych Biomechaników. Przez te wszystkie lata udało nam się osiągnąć wiele sukcesów, a nasze działania zostały docenione przez szerokie grono odbiorców.

Masz pytania?

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej działalności lub nawiązać współpracę z naszym towarzystwem skorzystaj z formularza kontaktowego, adresu e-mail, bądź numeru telefonu podanego na stronie kontakt.

Close Search Window